Photo Albums (1.0.0) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Updated
ast: Anováu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
