Photo Albums (1.0.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: About
br: Diwar-benn
