Photo Albums (1.0.0) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Custom
eo: Propra

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: bytes
eo: bajtoj

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
