Photo Albums (1.0.0) - en to et translation catalogue (47 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: On
et: Sees

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: File Size
et: Failisuurus

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: author
et: autor

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Reset Password
et: Küsi uus parool

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Media library
et: Meediakogu

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

en: Linked to media item
et: Viidatud meedia elemendile

en: Media item
et: Meedia element
