Photo Albums (1.0.0) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: author
my: စာရေးသူ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
