Photo Albums (1.0.0) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Language
oc: Lenga

en: On
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Sort by
oc: Triar per

en: author
oc: autor

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Find and manage content.
oc: Busqueu e gestioneu lo contengut.

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Master
oc: Maître
