Photo Albums (1.0.1-rc1) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: author
az: müəllif

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Published status
az: Dərc statusu
