Photo Albums (1.0.1-rc1) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Language
jv: Basa

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Page
jv: Kācā

en: Custom
jv: Kostum

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Find and manage content.
jv: Nggolèki lan natani konten.

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Asc
jv: Urut Maju
