Photo Albums (1.0.2) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Custom
fi: Oma

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Sort by
fi: Lajittele

en: author
fi: kirjoittaja

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: Find and manage content.
fi: Etsi ja ylläpidä sisältöä.

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Not Configured
fi: Ei asetettu

en: Master
fi: Isäntä
