Photo Albums (1.0.2) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: On
hr: Uključi

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Teaser
hr: Mamac

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Find and manage content.
hr: Pretraga i upravljanje sadržajem

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Asc
hr: Uzlazno
