Photo Albums (1.0.2) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Find and manage content.
nn: Finn og behandle innhald.
