Photo Albums (1.0.2) - en to ru translation catalogue (50 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: Language
ru: Язык

en: On
ru: Вкл

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: File Size
ru: Размер файла

en: MIME Type
ru: MIME тип

en: Teaser
ru: Анонс

en: Updated
ru: Обновлено

en: Content type
ru: Тип материала

en: Page
ru: Страница

en: Off
ru: Выкл

en: Custom
ru: Собственная

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: author
ru: автор

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Enter Password
ru: Введите пароль

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Published status
ru: Статус публикации

en: Find and manage content.
ru: Поиск материалов и управление ими

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Not Configured
ru: Не настроено

en: Master
ru: Основной

en: Media library
ru: Медиа-библиотека

en: Medium (220×220)
ru: Средний (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
ru: Миниатюра (100×100)

en: Linked to media item
ru: Связано с элементом медиа

en: Media item
ru: Элемент мультимедиа

en: Media Library thumbnail (220×220)
ru: Миниатюра библиотеки медиа (220×220)
