Photo Albums (1.0.2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено
