Photo Albums (1.0.2) - en to tr translation catalogue (42 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Author
tr: Yazar

en: Language
tr: Dil

en: On
tr: Açık

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Image
tr: Resim

en: Teaser
tr: Özet

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Page
tr: Sayfa

en: Off
tr: Kapalı

en: Custom
tr: Özel

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: author
tr: yazar

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Published status
tr: Yayın durumu

en: Find and manage content.
tr: İçeriği bul ve yönet.

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Medium (220×220)
tr: Orta (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
tr: Küçükresim (100x100)
