Photo Albums (1.0.2) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: bytes
af: grepe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
