Photo Albums (1.0.1-rc1) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: On
ar: في

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: MIME Type
ar: نوع مايم

en: Teaser
ar: موجز

en: Updated
ar: التحديث

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Custom
ar: مخصص

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: author
ar: مؤلف

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: - All -
ar: - الكل -

en: Find and manage content.
ar: إيجاد وإدارة المحتوى

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
