Photo Albums (1.0.2) - en to cy translation catalogue (26 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Author
cy: Awdur

en: Language
cy: Iaith

en: On
cy: Ymlaen

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Custom
cy: Addasu

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
