Photo Albums (1.0.2) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: On
el: Ανοικτό

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: File Size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Photos
el: Φωτογραφίες

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: author
el: συγγραφέας

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Find and manage content.
el: Εύρεση και διαχείριση περιεχομένου

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Asc
el: Αύξ

en: Medium (220×220)
el: Μεσαίο (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
el: Μικρογραφία (100x100)
