Photo Albums (1.0.2) - en to es translation catalogue (48 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Author
es: Autor

en: Language
es: Idioma

en: On
es: Activado

en: Reset
es: Restablecer

en: Image
es: Imagen

en: File Size
es: Tamaño de archivo

en: MIME Type
es: Tipo MIME

en: Teaser
es: Resumen

en: Updated
es: Actualizado

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Page
es: Página

en: Off
es: Desactivado

en: Custom
es: Personalizado

en: Published
es: Publicado

en: Filter
es: Filtro

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Photos
es: Fotos

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Sort by
es: Ordenar por

en: author
es: autor

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: About
es: Acerca de

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Published status
es: Estado de publicación

en: Find and manage content.
es: Encontrar y administrar contenido.

en: Linked to content
es: Vinculado a contenido

en: Not Configured
es: No configurado

en: Master
es: Máster

en: Media library
es: Biblioteca de medios

en: Medium (220×220)
es: Medio (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
es: Miniatura (100×100)

en: Linked to media item
es: Enlazado a elemento multimedia

en: Media item
es: Elemento multimedia

en: Media Library thumbnail (220×220)
es: Miniatura de Media Library (220×220)
