Photo Albums (1.0.2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Høvundur

en: Language
is: Mál

en: Reset
is: Tómstilla

en: Updated
is: Dagført

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sergjørt

en: Published
is: Útgivið

en: Filter
is: Filtur

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: About
is: Um
