Photo Albums (1.0.0) - en to hu translation catalogue (51 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: On
hu: Be

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: File Size
hu: Fájlméret

en: MIME Type
hu: MIME típus

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Updated
hu: Frissítve

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Custom
hu: Egyéni

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Photos
hu: Fényképek

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: author
hu: szerző

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Reset Password
hu: Jelszó visszaállítása

en: Enter Password
hu: Meg kell adni egy jelszót

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Find and manage content.
hu: Tartalmakat keres és kezel.

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Media library
hu: Médiakönyvtár

en: Medium (220×220)
hu: Közepes (220×220 képpont)

en: Thumbnail (100×100)
hu: Bélyegkép (100×100 képpont)

en: Linked to media item
hu: Médiaelemhez kapcsolva

en: Media item
hu: Médiaelem

en: Media Library thumbnail (220×220)
hu: Médiakönyvtár bélyegkép (220×220)
