Photo Albums (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (46 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: On
pl: Włączony

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: px
pl: pikseli

en: Teaser
pl: Skrót

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Custom
pl: Własne

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: author
pl: autor

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Media library
pl: Biblioteka mediów

en: Medium (220×220)
pl: Średni (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
pl: Mały (100×100)

en: Linked to media item
pl: Odnośnik do elementu mediów

en: Media item
pl: Element mediów

en: Media Library thumbnail (220×220)
pl: Miniaturka biblioteki mediów (220x220)
