Photo Albums (1.0.0) - en to fa translation catalogue (43 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Author
fa: نویسنده

en: Language
fa: زبان

en: On
fa: روشن

en: Reset
fa: اعاده

en: Image
fa: تصویر

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Updated
fa: به‌روز

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Page
fa: صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Custom
fa: سفارشی

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: صافی

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: author
fa: نویسنده

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Find and manage content.
fa: یافتن و اداره محتوا.

en: Linked to content
fa: واصلی شده به محتوا

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
