Photo Albums (1.0.2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Language
si: භාෂාව

en: Image
si: රූපය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
