Photo Albums (1.0.1-rc1) - en to sv translation catalogue (46 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: Language
sv: Språk

en: On
sv: På

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: File Size
sv: Filstorlek

en: Teaser
sv: Ingress

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Custom
sv: Anpassad

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Photos
sv: Foton

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: author
sv: författare

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Published status
sv: Status för publicering

en: Find and manage content.
sv: Hitta och hantera innehåll.

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Media library
sv: Mediabibliotek

en: Medium (220×220)
sv: Mellan (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
sv: Miniatyr (100×100)

en: Linked to media item
sv: Länkad till mediaobjekt

en: Media item
sv: Mediaobjekt

en: Media Library thumbnail (220×220)
sv: Miniatyrbild för mediebibliotek (220 × 220)
