Photo Albums (1.0.2) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Image
te: బొమ్మ

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Medium (220×220)
te: మధ్యస్థం (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
te: నఖచిత్రం (100×100)
