Photo Albums (1.0.2) - en to uk translation catalogue (54 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Author
uk: Автор

en: Language
uk: Мова

en: On
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: px
uk: пікс

en: File Size
uk: Розмір файла

en: MIME Type
uk: Тип MIME

en: Teaser
uk: Анонс

en: Updated
uk: Оновлено

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Custom
uk: Власний

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Photos
uk: Фотографії

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: author
uk: автор

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Apply
uk: Застосувати

en: bytes
uk: байти(байтів)

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Reset Password
uk: Скинути пароль

en: Enter Password
uk: Введіть пароль

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Find and manage content.
uk: Пошук матеріалів і керування ними.

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Asc
uk: Зрост

en: Not Configured
uk: Не налаштовано

en: Master
uk: Головне

en: Media library
uk: Медіатека

en: Medium (220×220)
uk: Середній (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
uk: Мініатюра (100×100)

en: Linked to media item
uk: Пов'язано посиланням з медіа-об'єктом

en: Media item
uk: Елемент медіа

en: Media Library thumbnail (220×220)
uk: Ескіз медіатеки (220×220)
