Photo Albums (1.0.1-rc1) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: On
ur: آن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Page
ur: صفحہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
