Photo Sphere Viewer (1.0.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Image
id: Gambar

en: Original image
id: Gambar asli

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: About
id: Tentang

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)
