Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: Close
hu: Bezár

en: Lines
hu: Vonalak

en: Red
hu: Vörös

en: White
hu: Fehér

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Orange
hu: Narancs

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: mobile
hu: mobil

en: Shortcut icon settings
hu: Webhely ikon beállítások

en: wide
hu: széles

en: Typography
hu: Tipográfia

en: Main background
hu: Általános háttér

en: Sidebar background
hu: Oldalsáv háttere

en: Footer background
hu: Lábléc háttere

en: Title and slogan
hu: Cím és jelmondat

en: Light Green
hu: Világoszöld

en: Header background top
hu: Fejléc háttere fent

en: narrow
hu: keskeny
