Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: None
lv: Nav

en: Core
lv: Kodols

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Close
lv: Aizvērt

en: Red
lv: Sarkans

en: White
lv: Balts

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: mobile
lv: mobilā

en: Shortcut icon settings
lv: Īsinājumikonu iestatījumi

en: Main background
lv: Vispārējais fons

en: Sidebar background
lv: Sānu joslas fons

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Title and slogan
lv: Nosaukums un sauklis
