Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (8.x-2.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: None
sl: Brez

en: Core
sl: Jedro

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Close
sl: Zapri

en: Red
sl: Rdeča

en: White
sl: Bela

en: Shortcut icon settings
sl: Nastavitve ikon za bližnjice
