Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: None
is: Engin

en: Core
is: Kjarni

en: Text color
is: Litur á texta

en: Basic settings
is: Grunnstillingar

en: Close
is: Loka

en: Blue
is: Blár
