Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (9.1.0) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Content
fi: Sisältö

en: None
fi: Ei mitään

en: Help
fi: Ohje

en: Core
fi: Ydin

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Basic settings
fi: Perusasetukset

en: Messages
fi: Viestit

en: Red
fi: Punainen

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Featured
fi: Esitelty

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: mobile
fi: mobiili

en: Shortcut icon settings
fi: Pikakuvakkeen asetukset

en: wide
fi: laaja

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Main background
fi: Pää-taustaväri/kuva

en: Sidebar background
fi: Sivupalkin tausta

en: Footer background
fi: Alatunnisteen tausta

en: Title and slogan
fi: Otsikko ja iskulause

en: Footer first
fi: Ensimmäinen alatunniste

en: Footer second
fi: Toinen alatunniste

en: Footer third
fi: Kolmas alatunniste

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Footer fourth
fi: Neljäs alatunniste

en: Header background top
fi: Ylätunnisteen taustan yläosa

en: narrow
fi: kapea

en: Footer fifth
fi: Viides alatunniste
