Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (9.1.0) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: None
hr: Nema

en: Help
hr: Pomoć

en: Core
hr: Jezgra

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Messages
hr: Poruke

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Blue
hr: Plava

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Shortcut icon settings
hr: Postavke ikone prečaca

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac

en: Main background
hr: Glavna pozadina

en: Sidebar background
hr: Pozadina stupca

en: Footer background
hr: Pozadina podnožja

en: Title and slogan
hr: Naziv i slogan
