Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (9.1.0) - en to nl translation catalogue (44 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Content
nl: Inhoud

en: None
nl: Geen

en: Core
nl: Kern

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Messages
nl: Berichten

en: Lines
nl: Lijnen

en: Red
nl: Rood

en: White
nl: Wit

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Bottom 1
nl: Onder 1

en: Bottom 2
nl: Onder 2

en: Bottom 3
nl: Onder 3

en: mobile
nl: mobiel

en: Shortcut icon settings
nl: Instellingen snelkoppelingspictogram

en: wide
nl: breed

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Typography
nl: Typographie

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Bottom 4
nl: Onderste 4

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Main background
nl: Algemene achtergrond

en: Sidebar background
nl: Achtergrond zijbalk

en: Footer background
nl: Achtergrond voet

en: Title and slogan
nl: Titel en slogan

en: Footer first
nl: Eerste voettekst

en: Footer second
nl: Tweede voettekst

en: Footer third
nl: Derde voettekst

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Footer fourth
nl: Vierde voettekst

en: Header background top
nl: Achtergrond kop bovenkant

en: narrow
nl: smal

en: Footer fifth
nl: Vijfde voettekst
