Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (9.1.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Content
te: సారము

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Help
te: సహాయం

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Basic settings
te: ప్రాథమిక అమరికలు

en: Messages
te: సందేశాలు

en: Link color
te: లంకె రంగు

en: Blue
te: నీలం

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు

en: Title and slogan
te: శీర్షిక మరియు నినాదం
