Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (9.1.0) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: None
th: ไม่มี

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Messages
th: ข้อความ

en: Red
th: แดง

en: Video
th: วีดีโอ

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Shortcut icon settings
th: ตั้งค่าไอคอน

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer first
th: ท้ายส่วนแรก

en: Footer second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer third
th: ท้ายส่วนที่สาม

en: Primary menu
th: เมนูหลัก

en: Footer fourth
th: ท้ายส่วนที่สี่

en: Footer fifth
th: ท้ายส่วนที่ห้า
