Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (9.1.0) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Content
cy: Cynnwys

en: None
cy: Dim

en: Help
cy: Cymorth

en: Core
cy: Craidd

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Basic settings
cy: Gosodiadau sylfaenol

en: Red
cy: Coch

en: Link color
cy: Lliw cyswllt

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Orange
cy: Oren

en: Shortcut icon settings
cy: Gosodiadau eicon llwybr brys

en: Flickr URL
cy: URL Flickr

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
