Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (9.1.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Content
eo: Enhavo

en: None
eo: Neniu

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Red
eo: Ruĝa

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Shortcut icon settings
eo: Fulmbildetaj agordoj

en: wide
eo: larĝa
