Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (9.1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Content
ur: متن

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Help
ur: مدد

en: Core
ur: کور

en: Header
ur: ہیڈر

en: Shortcut icon settings
ur: شارٹکٹ  آئیکن کی ترتیبات
