Photographer - Drupal One Page Portfolio Theme (9.1.0) - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: Slideshow
vi: Trình chiếu ảnh

en: Content
vi: Nội dung

en: None
vi: Không có

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Core
vi: Nhân

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Basic settings
vi: Các thiết lập cơ bản

en: Messages
vi: Thông báo

en: Lines
vi: Dòng

en: Red
vi: Đỏ

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Orange
vi: Da cam

en: Featured
vi: Tính năng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Shortcut icon settings
vi: Các thiết lập biểu tượng shortcut

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai

en: Main background
vi: Màu nền phần nội dung chính

en: Sidebar background
vi: Màu nền thanh bên

en: Footer background
vi: Màu nền phần chân

en: Title and slogan
vi: Tiêu đề và khẩu hiệu
