Album Photos (6.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (208 entries)

en: photos
uk: фотографії

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Images
uk: Зображення

en: Image size
uk: Розмір зображення

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Comments
uk: Коментарі

en: Quantity
uk: Кількість

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Size
uk: Розмір

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Password
uk: Пароль

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Default
uk: Базово

en: Open
uk: Відкрито

en: Album
uk: Альбом

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Path
uk: Шлях

en: Display
uk: Показ

en: Updated
uk: Оновлено

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Statistics
uk: Статистика

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: Upload
uk: Викласти

en: Image deleted.
uk: Зображення вилучене

en: User ID
uk: ID користувача

en: Number of columns
uk: Кількість стовпців

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Roles
uk: Ролі

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment ID
uk: ID коментаря

en: Published
uk: Опубліковано

en: File ID
uk: ID файла

en: Photos
uk: Фотографії

en: Display thumbnails
uk: Показувати мініатюрри

en: Authored by
uk: Автор

en: Advanced
uk: Розширені

en: Desc
uk: Спад

en: next
uk: наступний

en: Directory
uk: Каталог

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Do not display
uk: Не показувати

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: Source
uk: Джерело

en: published
uk: опубліковано

en: Languages
uk: Мови

en: Changes saved.
uk: Зміни збережено.

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Image sizes
uk: Розміри зображення

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Changed
uk: Змінено

en: previous
uk: попередній

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: not published
uk: не опубліковано

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Photo
uk: Фото

en: Apply
uk: Застосувати

en: Source field
uk: Поле джерела

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Grid
uk: Сітка

en: 1 comment | @count comments
uk[0]: @count коментар
uk[1]: @count коментаря
uk[2]: @count коментарів

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
uk: Щоб додати коментар, <a href="@login">увійдіть</a>

en: Image title
uk: Заголовок зображення

en: Images per page
uk: Зображень на сторінці

en: Image upload
uk: Завантаження зображень

en: Rearrange
uk: Перешикувати

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: Offset
uk: Зміщення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: By weight
uk: По вазі

en: Locked
uk: Заблоковано

en: The selected file %name could not be uploaded.
uk: Вибраний файл %name не вдалося вивантажити.

en: Containing any of the words
uk: Містить одне із слів

en: Containing the phrase
uk: Містить фразу

en: Containing none of the words
uk: Не містить жодного із слів

en: Content ranking
uk: Ранжування матеріалів

en: Factor
uk: Фактор

en: Page Settings
uk: Настроювання сторінки

en: Image file
uk: Файл зображення

en: Delete image
uk: Вилучити зображення

en: Cache cleared.
uk: Кеш очищено

en: Number of albums
uk: Кількість альбомів

en: The number of albums a user allowed to create. Administrater is not limited.
uk: Кількість альбомів, які може створити користувач. Адміністратори не мають обмежень.

en: Comment setting
uk: Налаштування коментарів

en: Increment a counter each time image is viewed.
uk: Збільшувати значення лічильника переглядів під час кожного перегляду зображення.

en: Cover successfully set.
uk: Покриття успішне встановлене.

en: Create album
uk: Створити альбом

en: View original image
uk: Оригінальний розмір

en: View image
uk: Дивитись зображення

en: Latest images
uk: Останні зображення

en: Latest albums
uk: Останні альбоми

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Maximum image resolution
uk: Максимальна роздільна здатність зображення

en: Cover
uk: Обкладинка

en: Password required
uk: Потрібен пароль

en: Reset Password
uk: Скинути пароль

en: Access type
uk: Тип доступу

en: Album is empty
uk: Альбом порожній

en: By time
uk: За часом

en: By visits
uk: По відвідуваності

en: By filesize
uk: По розміру файлу

en: Weight - smallest first
uk: Вага - найменший спочатку

en: Weight - largest first
uk: Вага - найбільший спочатку

en: Comments - most first
uk: Коментарі - перший

en: Comments - least first
uk: Коментарі - останній

en: Filesize - smallest first
uk: Розмір файлу - найменший спочатку

en: Filesize - largest first
uk: Розмір файлу - найбільший спочатку

en: Visits - most first
uk: Відвідування - перші

en: Visits - least first
uk: Відвідування - останні

en: Albums basic display settings
uk: Основні налаштування відображення альбомів

en: Page (e.g: node/[nid]) display settings
uk: Настроювання відображення сторінки (наприклад: node/[nid])

en: Teaser Settings
uk: Настроювання анонса

en: Teaser display settings
uk: Показати настроювання анонса

en: How many images show in each page?
uk: Скільки показувати картинок на сторінці?

en: Image display order
uk: Як відображати картинки?

en: Display setting
uk: Настроювання відображення

en: Display cover
uk: Показувати обкладинку

en: Display quantity
uk: Показувана кількість

en: Image display size
uk: Розмір показуваного зображення

en: Do not cache
uk: Не кешувати

en: Image description
uk: Опис зображення

en: Album title
uk: Назва альбому

en: Image count
uk: Підрахунок картинок

en: Album settings
uk: Настроювання альбому

en: Albums
uk: Альбоми

en: Wrong file type
uk: Неправильний тип файлу

en: My latest images
uk: Мої останні зображення

en: My latest albums
uk: Мої останні альбоми

en: View as slideshow
uk: Дивитися як слайдшоу

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Never delete
uk: Ніколи не видаляти

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
uk: Пошук для кожного із двох термінів з набраним у верхньому регістрі <strong>OR</strong>. Наприклад, <strong>кішки OR собаки</strong>.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Image file ID
uk: Ідентифікатор зображення

en: - All -
uk: - Усе -

en: Published status
uk: Стан публікації

en: In
uk: Вхід

en: photo
uk: світлина

en: Manage display
uk: Керувати відображенням

en: Full content
uk: Повний вміст

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Edit @title
uk: Редагувати @title

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Use absolute link (begins with "http://")
uk: Використовувати абсолютне посилання (починається з "http://")

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Unique ID
uk: Унікальний ідентифікатор

en: Manage form display
uk: Керувати відображенням форми

en: View modes
uk: Режими перегляду

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
uk: У вашому пошуковому запиті надто багато виразів AND/OR (та/або). У пошук долучено лише перші @count термінів.

en: Privacy settings
uk: Налаштування приватності

en: Album limit
uk: Обмеження альбомів

en: Field map
uk: Мапа полів

en: Influence
uk: Вплив

en: Influence is a numeric multiplier used in ordering search results. A higher number means the corresponding factor has more influence on search results; zero means the factor is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
uk: Вплив - це числовий коефіцієнт, що використовується при впорядкуванні результатів пошуку. Більше число означає, що відповідний фактор має більший вплив на результати пошуку; нуль означає, що фактор ігнорується. Після зміни цих цифр пошуковий індекс перебудовувати не потрібно. Зміни набирають чинності негайно.

en: Whether a new revision should be created by default
uk: Чи за замовчуванням має створюватися нова редакція

en: Search result highlighting input
uk: Підсвічене введення результатів пошуку

en: Influence of '@title'
uk: Вплив '@title'

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
uk[0]: Необхідно додати принаймні одне ключове слово, що відповідає вмістові, пунктуація ігнорується.
uk[1]: Необхідно додати принаймні одне ключове слово, що відповідає вмістові. Ключові слова мають містити щонайменше @count символів, пунктуація ігнорується.
uk[2]: Необхідно додати принаймні одне ключове слово, що відповідає вмістові. Ключові слова мають містити щонайменше @count символів, пунктуація ігнорується.

en: User albums
uk: Альбоми користувачів

en: User images
uk: Зображення користувачів

en: Create new album
uk: Створити новий альбом

en: Add Photos
uk: Додати світлини

en: Recent Albums
uk: Останні альбоми

en: Recent Images
uk: Останні зображення

en: Photos settings
uk: Налаштування світлин

en: Enable photos access.
uk: Увімкнути доступ до світлин.

en: Number of sizes to select from.
uk: Кількість розмірів для вибору.

en: Enable comment form.
uk: Увімкнути форму для коментарів.

en: Default cover image size.
uk: Базовий розмір зображення обкладинки.

en: Delete: @name
uk: Видалити: @name

en: Please enter album password
uk: Введіть пароль на альбом

en: Rearrange Photos: @title
uk: Перевпорядкувати світлини: @title

en: 1 image uploaded. | @count images uploaded.
uk[0]: 1 зображення викладене.
uk[1]: @count зображення викладено.
uk[2]: @count зображень викладено.

en: Photo Information
uk: Відомості про світлини

en: Exif data
uk: Дані Exif

en: Create a new photo album.
uk: Створити новий фотоальбом.

en: Whether the thumbnail downloads should be queued
uk: Чи слід завантажувати мініатюри в чергу

en: Output the URL as text
uk: Виведення URL у вигляді тексту

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination.
uk: Увімкніть цей параметр, щоб вивести абсолютне посилання. Обов'язкове, якщо необхідно використовувати шлях як місце призначення посилання.
