Album Photos (6.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (60 entries)

en: photos
af: foto's

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Image size
af: Beeldgrootte

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Quantity
af: Aantal

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Statistics
af: Statistieke

en: Advanced search
af: Gevorderde soektog

en: Upload
af: Oplaai

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored by
af: Geskep deur

en: next
af: volgende

en: Do not display
af: Moenie vertoon nie

en: Authored on
af: Geskep op

en: Source
af: Bron

en: published
af: gepubliseerd

en: Languages
af: Tale

en: previous
af: vorige

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: not published
af: nie gepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: Rearrange
af: Herrangskik

en: Containing any of the words
af: Bevat enige van die woorde

en: Containing the phrase
af: Bevat die frase

en: Containing none of the words
af: Bevat geen van die woorde nie

en: Factor
af: Faktor

en: Access type
af: Toegangstipe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
