Album Photos (6.0.0-beta4) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: photos
mk: слики

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Comments
mk: Коментари

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Add
mk: Додај

en: Roles
mk: Улоги

en: - All -
mk: - Сите -
