Album Photos (6.0.0-beta4) - en to os translation catalogue (29 entries)

en: photos
os: нывтӕ

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Comments
os: Комментари

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: Open
os: Конд у

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
