Album Photos (6.0.0) - en to bo translation catalogue (92 entries)

en: photos
bo: འདྲ་པར།

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Images
bo: པར་རིས

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Advanced search
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་འཚོལ་བཤེར

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Number of columns
bo: བསྟར་བའི་གྲངས

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Comment ID
bo: དཔྱད་གཏམ་ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Source
bo: ཁུངས

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: Privacy
bo: གསང་དོན།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Rearrange
bo: བསྐྱར་ཏུ་སྒྲིག

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Containing any of the words
bo: ཡི་གེ་འདི་དག་ནས་གང་རུང་ཞིག་ཡོད་པ

en: Containing the phrase
bo: ཚིག་འདི་ཡོད་པ

en: Containing none of the words
bo: ཡི་གེ་འདི་དག་ནས་གང་ཡང་མེད་པ

en: Content ranking
bo: ནང་དོན་གྱི་གོ་རིམ

en: Factor
bo: རྒྱུ་རྐྱེན

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: Maximum image resolution
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་པར་རིས་བརྙན་རྒྱུའི་ཚད

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
bo: ཆེ་བྲིས་OR སྤྱད་ནས་ཐ་སྙད་གཉིས་ནས་གང་རུང་ཞིག་འཚོལ་བ། དཔེར་ན། <strong>ཞི་མི་OR ཁྱི་</strong>ལྟ་བུ།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Manage display
bo: མངོན་སྟོན་དོ་དམ

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་བཤེར་ནང་དུ་སྤྱོད་པའི་AND/OR ཡི་བརྗོད་ཚུལ་མང་དྲག་འདུག འཚོལ་བཤེར་འདིའི་ནང་དུ་མདུན་གྱི་ཐ་སྙད་@count་ཁོ་ན་འདུ་རྒྱུ་ཡིན།

en: Influence
bo: ཤུགས་རྐྱེན་ཚད

en: Influence is a numeric multiplier used in ordering search results. A higher number means the corresponding factor has more influence on search results; zero means the factor is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
bo: ཤུགས་རྐྱེན་ཚད་ནི་འཚོལ་བཤེར་མཇུག་འབྲས་ཀྱི་གོ་རིམ་བསྒྲིག་དུས་སུ་སྤྱོད་པའི་སྒྱུར་བྱེད་ཀྱི་གྲངས་ཡིན་པ་དང་། གྲངས་ཚད་ཆེ་བའི་སྐབས་འབྲེལ་ཡོད་གྲུབ་ཆས་འཚོལ་བཤེར་འབྲས་བུར་ཤུགས་རྐྱེན་ཆེན་པོ་ཐེབས་པ་མཚོན། ཀླད་ཀོར་ཡིན་ན་རྒྱུ་རྐྱེན་དེ་སྣང་མེད་དུ་བསྐྱུར་ཆོག་པ་མཚོན། གྲངས་ཚད་འདི་དག་བསྒྱུར་དུས་འཚོལ་བཤེར་དཀར་ཆག་བསྐྱར་འཛུགས་བྱེད་མི་དགོས་པ་དང་། བཟོ་བཅོས་གྱི་ནུས་པ་མགྱོགས་པོ་ཐོན་ཐུབ།

en: Search result highlighting input
bo: ནང་འཇུག་མངོན་བསལ་ཡིན་པར་འཚོལ་བཤེར་བྱེད་པ
