Album Photos (6.0.1) - en to ast translation catalogue (51 entries)

en: photos
ast: semeyes

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Open
ast: Abrir

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Display
ast: Pantalla

en: Updated
ast: Anováu

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Advanced search
ast: Gueta avanzada

en: Upload
ast: Xubir

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Comment ID
ast: ID del comentariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: File ID
ast: ID del ficheru

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Do not display
ast: Anubrir

en: Authored on
ast: Autoría en

en: published
ast: espublizáu

en: Languages
ast: Llingües
