Album Photos (6.0.2) - en to mg translation catalogue (21 entries)

en: photos
mg: sary

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Image size
mg: Haben'ny sary

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Comments
mg: Heviteny

en: Password
mg: Teny miafina

en: Comment
mg: Heviteny

en: Source
mg: Loharano

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana

en: Full content
mg: Anatiny feno
