Album Photos (6.0.3) - en to lv translation catalogue (98 entries)

en: photos
lv: attēli

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: Quantity
lv: Skaits

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Open
lv: Atvērts

en: Album
lv: Albūms

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Statistics
lv: Statistika

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment ID
lv: Komentāra ID

en: Published
lv: Publicēts

en: File ID
lv: Faila ID

en: Authored by
lv: Autors

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Desc
lv: Dilst.

en: next
lv: nākamais

en: Directory
lv: Direktorija

en: Do not display
lv: Nerādīt

en: Delete it!
lv: Dzēst to!

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Source
lv: Avots

en: published
lv: publicēts

en: Languages
lv: Valodas

en: Limit
lv: Limits

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: Changed
lv: Labots

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: not published
lv: nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Source field
lv: Avota lauks

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Grid
lv: Režģis

en: Rearrange
lv: Pārkārtot

en: Sort
lv: Kārtot

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Locked
lv: Slēgts

en: Containing any of the words
lv: Satur jebkurus no vārdiem

en: Containing the phrase
lv: Satur frāzi

en: Containing none of the words
lv: Nestur nevienu no vārdiem

en: Content ranking
lv: Satura sarindošana

en: Factor
lv: Faktors

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Maximum image resolution
lv: Maksimālā attēla izšķirtspēja

en: Access type
lv: Piekļuves veids

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lv: Meklējot vienu no diviem terminiem, izmantojiet <strong>OR</strong> (ar lielajiem burtiem). Piemēram, <strong>kaķi OR suņi</strong>.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Manage form display
lv: Pārvaldīt formas izskatu

en: View modes
lv: Skatu režīmi
